Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Tři body vzteku

26. května 2015 v 1:16 | Bety |  V mé hlavě
Tři body vzteku

1) Vláda - Je to jeden velký přeplněný dobytčinec. Banda krav, prasat a volů se tlačí u koryt naplněných penězma a soupeří v tom, kdo z nich toho "sežere" co nejvíce. Když se dostatečně nacpou, rozvalí ty svoje pupky a nic nedělají. Rozdíl je pouze v tom, že skutečné chovné zvířata jsou více k užitku než ty zvířata, které potkáte ve vládě. Takže se omlouvám všem zvířatům, ale toto přirovnání nešlo jinak

2) Média - Tento celek je fascinující tím, že nikdy neukáže světu celou pravdu, většinou spíše žádnou pravdu. Když budu narážet na konkrétní články a reportáže, je až zničující fakt, že dokážou ze slušných lidí udělat blázny. Všeobecně se od nich člověk téměř nikdy nedozví nic poučného či důležitého. K čemu je mi zpráva že se Kubišová hádá s Vondráčkovou, když kvůli tomu chleba levnější nebude.

3) Komentáře - Některé individua komentující úplně všechno, úplně zbytečně a úplně bez ohledu. Napsat tento bod mě donutil jistý hňup, který okomentoval video jedné osoby. Hodil tam pár urážek co ho zrovna napadli a bylo mu úplně jedno že osobu na videu nezná. A vlastně mu bylo jedno i to, že "To nevadí" napsal jako "to nevady". Smutné na tom je to, že takových jedinců (internetových siláků) přibývá.Tyto tři body na sebe sice nijak nenavazují, ale mají jednu věc společnou → Všichni z nich vypouštějí na veřejnost akorát snůšky sraček.


Ještě něco, jsem sprostý člověk jen když je to potřeba. A tady to potřeba bylo.


Zdar a sílu =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DaVeno DaVeno | E-mail | 15. srpna 2016 v 12:08 | Reagovat

Napsala si tři věci který mě serou každý den tak gratuluju :-D do politiky do novin ani na internet by se neměly pouštět lidi který to v hlavě nemaj v pořádku pak to takhle vypadá :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama