Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Skutečná demokracie

8. října 2015 v 0:43 | Bety |  To zajímavé
NÁRODNÍ RADA SKUTEČNÉ DEMOKRACIE - MÝM OKEM

Kolik lidí je v dnešní době nespokojeno se současným politickým, ekonomický a finančním systémem v této zemi? Kolik lidí si stěžuje? Kdybych toto měla spočítat, v půlce bych to vzdala a raději se zeptala kolik z nich spokojených je. K takovému výsledku bych se nejspíše dopočítala velmi brzy. Moc spokojených lidí totiž není.

Jsou lidé, kteří se spokojí s tím, že přijdou večer domů udřený z práce, kde dělají za minimální mzdu a jejich nadřízený se k nim chová jako k otrokům, zalehnou s pivem k televizi a zanadávají si s manželkou která zrovna kouká na komerční seriál, jak ten systém je dnes špatný.
Pak jsou ale lidé, kterým tohle nestačí. Kteří se rozhodli začít něco dělat, a ikdyž věděli už na začátku, že to nebude jednoduché, tak do toho šli. Přes všechny starosti a problémy, a že jich bylo, pořád jsou tím, čím jsou. A právě tací lidé jsou v NÁRODNÍ RADĚ SKUTEČNÉ DEMOKRACIE.

Není důležité, jak jsem na tuto národní radu přišla, ale důležité je to, že za tímto tvrzením si stojím, a rozhodně o tom vím dost na to, abych o tom mohla mluvit.

Jaký je cíl? Změny které povedou ke skutečné demokracii, a ne jen k tomu, co se za demokracii vydává. Skutečná demokracie se pak dá nazvat VLÁDA LIDU, tudíž cíl je UZÁKONIT PLATNÉ REFERENDUM.

Jestliže někde hledáte společnost, která ctí hodnoty a snaží se dělat svět lepším, pak ve vládě jí nenajdete. Hledejte jinde, hledejte ji v lidech kteří se angažují právě v této národní radě.
Začínalo se myšlenkou, šlapalo se po úzké pěšině a šlo se po malých krůčcích, ale za tu dobu už se ušla dlouhá cesta, a ještě kus cesty k řádnému uskutečnění myšlenky máme před sebou. Důkazem úspěchů je rozrůstání SK-DE (SKutečné DEmokracie), stovky či tisíce lidí, kteří chodí podporovat tuto společnost při demonstracích a srazech na náměstí a početné veřejné vystoupení nejen ve městech, ale i v médiích.

Jestliže v něco věřím, pak je to právě v budoucnost této národní rady.
NENÍ TO ŽÁDNÁ POLITICKÁ STRANA, aby snad nedošlo k omylu. Protože jestli by jste hledali pravdu v některé politické straně, je to jako by jste hledali zatoulaného jednorožce.
Tady vám ovšem pravdu můžeme nabídnout.

Mohla bych o všech krocích, požadavcích, a plánech psát ještě dlouho, ale bude lepší, když navštívíte stránky skutečné demokracie, kde najdete vše, co je potřebné a důležité.

Odkaz na webové stránky: narodnirada-skde.cz

Jen vám ukazuju směr cesty, kudy můžete jít..
Přemýšlejte o tom
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama