Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Zvyk podvádět

8. října 2015 v 4:07 | Bety |  V mé hlavě
Myšlení některých lidí mě nepřestává udivovat...
ZADANÝ muž mi jen tak nabídl nezávazný sex. Já mu s díky odmítla, on se mě zeptal ještě třikrát, přičemž já jsem si už nervama okusovala prsty, ano, nejen nehty ale i prsty, znechuceně rvala vlasy a rozhořčeně odpovídala sáhodlouhou větou, že jeho chování je vůči jeho přítelkyni hnusný, a že já nemám na čele napsáno "Ku*va pro zadaný". Tento mladík posléze sklopil uši a odlezl a já si spokojeně oddechla, v domnění že se poučí.
ALE NE!
Půl roku, a je tady zas.
S tou samou přítelkyní, o které jeden den říká že je s ní velmi spokojený a druhý den mi nabízí to samé co předtím. Nedá mi to, a po jednoduché odpovědi "ne", se ho ptám proč to dělá, proč pořád v jednom kuse musí hledat někoho, s kým by mohl být své partnerce nevěrný. A jeho odpověd mě dostane víc, než to, že se nepoučil.
"Já si prostě rád užívám i jinde, je to už takovej zvyk."
VÁŽNĚ? ZVYK? VÁŽNĚ?!
A když to zakončil tvrzením, že jeho chlouba je tak okrasná, že ho přece musí půjčovat i jiným, protože ho rád ukazuje a nesnesl by, aby ho nechal jen pro jednu, tak já jsem v tu chvíli přemýšlela, jestli mám skočit z okna, nebo tím oknem mám prohodit jeho.

Alespon mám tady důkaz, že opravdu je někdy lepší být nezadaná, než zadaná.
Ještě pořád věřím tomu, že takových lidí je minimum, ale vzhledem k tomu, že tohle není první případ, mám jisté obavy o můj budoucí partnerský vztah. Právě kvůli takovým mužům, se pak ženy bojí mužům věřit, a právě kvůli takovým ženám, se muži bojí ženám věřit. Právě kvůli takovému nepřípustnému chování jedinců vznikla žárlivost a nedůvěra.
Je semnou něco špatně, když tohle beru jako opovrhování partnerského vztahu a samotného protějšku?
Jestliže člověk ve vztahu není spokojen, pak má včas odejít. Jestliže si chce užívat, at si žádný vztah ani nehledá.
Dotyčnému muži bych přála, aby se nad sebou konečně zamyslel a změnil svůj přístup ke vztahu, protože já mu každý půl rok nebudu připomínat jak hnusně se chová. A já se z toho jdu vzpamatovat, a jdu najít zase víru v nepošpiněnou lásku, kterou jsem ztratila někde v půlce našeho rozhovoru.

A buďte věrný, jasný? :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama