Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Randění s Trávníčkem

10. února 2016 v 15:47 | Bety |  To zajímavé
"Všechny krásné věci jsou drahé. Například nový zub - 14 tisíc. Liposukce - 20 tisíc. Rande s Trávníčkem - 50 tisíc."

Já vím že to není nic nového, ale já jsem taky nikdy a nikde netvrdila, že nejsem zpomalená.
Na jedné nejmenované stránce je nabízená večeře s hercem Pavlem Trávníčkem. Co mě na tom ale udivilo nejvíc, je ta cena. Krásných 47 896 kč. Za to vám ale zaručují zažitek na celý život. To asi ano, i vaše peněženka na to nezapomene.
Zajímalo by mě, jestli nějaké movité dámy, popřípadě páni, to se nevylučuje, s největší pravděpodobností fanoušci právě tohoto pána, jsou schopný dát tolik peněz, za tři hodiny tlachání a kusu žvance.
Smutný na tom je to, že v ceně je i pohoštění, ovšem pouze jen pro vás a pana herce. Jestliže sebou budete chtít vzít svého lichváře, který vám na toto velkolepé rande půjčil již zmíněnou sumu, bude muset buď jen koukat o žízni a hladu, a nebo si svou polívku a vodu zaplatit sám.
Jednu z vět, kterou bych na této večeři pronesla, by pravděpodobně byla "Vůbec nemám pocit, jako by jste byl moje coura".Další lákavou pozvánkou je taky večeře, tentokrát ale s imitátorem Petrem Martinákem. A asi to není takový šarmantní princ, protože večeře s ním vyjde na pouhých 32 267 kč a dokonce může být i o hodinu delší.
Líbí se mi ten nadpis. "Petr Martinák chce s vámi povečeřet" Ještě aby nechtěl, za 32 tisíc bych taky chtěla povečeřet :))
Bohužel i v tomto případě si váš lichvář hradí pokrmy sám.


Tuto stránku jsem zavřela poté, co mi byla nabídnuta opět společnost pana Trávníčka. Tentokrát ale ve formě hodinové vyjížďky na koni. A dokonce ještě levnější! 14 117kč. Bylo mi jasné, že by do sedla mého lichváře znovu nevzal, a tak jsem nad tím ani nepřemýšlela a stránky opustila. Navždy.
Dobře, stydím se a přiznávám že mě ještě na poslední chvíli upoutala rubrika "Hvězdný telefonát" a tak jsem na ní nedočkavě koukla. Objevil se tam opět Martinák, a nabízel za 2 319kč to, že vám zavolá. Detaily už jsem nečetla, protože jsem tu stránku už opravdu rychle opustila.

Tak já nevím. Chápu, že může být někdo natolik bohatý, že si tohle může dovolit. Možná i někdo může natolik fandit někomu ze zmíněných, takže možnost společného času pro něj bude opravdu tím nezapomenutelným. Já bych do toho ale nešla, a nejen proto, že bych se musela upsat nějaké milé společnosti, která by mi na tuhle srandu půjčila a já bych pak celý večer těmto slavným osobám akorát vyprávěla, jak mě za půl roku čeká exekuce, ale že to za to stálo. I kdybych měla peněz na rozhazování, neklikla bych na objednání zážitku. Opominu fakt, že netoužím po přítomnosti některého z těchto pánů, představím si, že místo nich bych měla možnost porandit za stejnou cenu s p. Stachem, který je můj number one. Vážně bych stála o jeho přítomnost, a o poznání celé jeho povahové osobnosti, ale ne zrovna za těchto podmínek. Skutečně bych si přišla jako zazobaný pán na jídle se svojí předraženou společnicí (volím mírnější slovo). A to by mi přišlo divné, nedůstojné a svým způsobem zvrácené a ponižující, a tím myslím pro nás oba.
Ikdyž já osobně nad tím kroutím hlavou, neodsuzuju někoho kdo na takový bezva zážitek vyrazí, protože proti gustu žádný dišputát, že.
_________________________

A nad tímhle přemýšlím před spaním, kvůli tomuhle nemůžu usnout. Chvíli na to jsem začala přemýšlet nad krabičkovou dietou. Říkala jsem si, že plastovou krabičku bych nepozřela, tu papírovou o něco lépe, ale ani tak by mi to moc nechutnalo. Po uvážení jsem došla k názoru, že jsem celkem trapná, otočila jsem se na druhý bok a raději si představovala něco, co se nestane, ale bylo by to fajn. A ne, nebyla to fajnšmekrová večeře. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama