Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Srpen 2016

Jen tak

29. srpna 2016 v 17:14 | Bety |  V mé hlavě
Koukám že už je to měsíc, co jsem nepřidala nic na blog. Nemám žádné "poznatky" ani téma o kterým bych měla psát. Ne, že bych neměla slov, spíš nemám čas. Raději veškerý čas věnuju svému životu a že toho je teď docela dost, takže na psaní nemám vlastně ani náladu. Ale určitě se tu zas něco objeví, až na to bude ta správná chvíle. :)

Nechci a nebudu si na nic stěžovat, možná že jediné co bych chtěla vypíchnout je to, že po dlouhé době mám někoho, s kým mi je dobře a jsem s ním šťastná. A to i za cenu toho, že to může naštvat klidně sto lidí a přesto s tím ani jeden nic nezmůže. Můžou se urazit, můžou se nasrat, můžou se semnou klidně přestat bavit, ale nikdo na tom nic nezmění. Dokud my dva spolu chceme být, tak spolu budeme i kdyby byl celej svět proti nám.
Koneckonců alespoň jsem přišla na to, kdo je skutečný přítel a kdo se jen celou dobu přetvařoval. A je úplně jedno jestli se známe měsíc, nebo spoustu let. Do svého života si nenechám nijak zasahovat a budu s tím, s kým být chci.
--------------------
Taky jsem nikdy nesoudila vaše partnery a životy, tak teď vy nesuďte mě.
Pomlouvejte si jak chcete, ale skutečnost nezměníte.
Stála jsem pokaždé při vás ale to už je pryč.
Prej kamarádi. Zda-li někdo z vás ví, co to vůbec přátelství znamená.
Už nejsme děti, bylo by fajn kdyby se všichni podle toho začali chovat.
Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Chci to vidět.
Nebudu vám přát vůbec nic, stejně jako vy nepřejete mě ani kousek štěstí. Dříve jsem vám přála štěstí, teď vám přeju to samé, co vy mě.
A ještě něco, pokud někdo někoho skutečně miluje, staví jeho štěstí před své vlastní. Stojí to spoustu sil a odhodlání, ale je to tak. A pokud je to jinak, tak to není a nikdy nebyla láska, ale obyčejné sobectví.
--------------------
Já už mám důvod k tomu se smát a být šťastná, to vy nikdy nezměníte.
Tohle je posledních pár řádků které sem vám věnovala, od teď už si jedu jen to svoje.
Mám se fajn, tak se z toho poserte! =)