Stránka obyčejné holky, která se občas potřebuje pořádně vykecat a rozhodla se, že k tomu zneužije právě tento blog.

Únor 2017

Dobrý vítr

2. února 2017 v 22:35 | Bety |  To zajímavé
Jen díky Naší ENERGII a touze po Vědomí provází NÁS Dobrý a zdraví vítr.. Je Nám ctí šířit MYŠLENKY ČESKOSLOVENSKA a Skutečné Demokracie.
Je na Nás jakým způsobem SI POMŮŽEME.. MY SLOVEM I ČINEM JDEME DÁL... a Naše síla,ryzí LIDSKOST A UM ZDRAVĚ MYSLET NÁS VEDE CESTOU TRNITOU A KLIKATOU ZA KAŽDÝM Z NÁS.

Dáváme světu nové s vědomím že VŠE DOBRÉ TU JIŽ BYLO Vracíme se k RODU ….Děkujeme všem NÁM ZA POMOC A SPOLUPRÁCI při cestě ZDRAVÉHO ROZUMU k našim Slovanským kořenům a SVOBODĚ. Myšlenku lze jen sdílet a ŽÍT, myslet je všem dovoleno.

MY SLOVANÉ JSME BYLY SVOBODNÍ V MYŠLENÍ I DUCHU jsme potomci Božích Bojovníků jsme Slavjanského RODU...jsme POTOMCI DĚTI SLOVANSKÝCH BOHŮ ŽIJÍCÍ ve Velké Tartárii, území na kterém jsme ŽILI A STÁLE ŽIJEME OD ROKU 1600 :)..ANO jsme potomci našich praprapraRODičů jsme jedno VĚDOMÍ. Jsme jedno s ním ...Vědomě tvoříme a tím žijeme v TOBĚ svými činy. Zapálili jsme světlo svého Bytí ve svém nitru,tím dobrem naplnění všechna srdce ŽIJÍ...

Je toho více co jsme zapomněli o svém RODu Slovanské Védy obsahují 16 stupňů osvícení a tím se i dotvrzuje že Indické Védy nás měly jakoby svést z cesty k našim bohům a to tím že zůstávají jen na 6 stupních osvícení(uvědomění)a to vše bez pravopisných chyb :) bez gramatiky zato s vědomím logickým uvažování a snění skrze cítění a vnímání k propojení s RODem. Je to naše RODové VĚDOMÍ co nám pomáhá k VĚDOMÍ a uvědomění si sama sebe v RODU..Jdeme si k Vám pohovořit o ŽIVOTĚ .


Jedna Matka,Sestra,Dcera MANŽELKA i vnučka RODU založila veřejný účet pro přijímání vašich bezúročných půjček které poskytujete na dobu jednoho roku na provoz a údržbu s 24 hodinovém provozu petičních stánků Občanů Československa a petičního stánku Skutečné Demokracie. Po splnění této roční podmínky provozu se půjčka stává NENÁVRATNOU PŮJČKOU (myšleno datumově tzn.začátek 1.12 2016 do 1.12. 2017 já OSOBNĚ TO MÁM na 730 dní jako TENKRÁT)

Prosíme všechny, aby jako důvod uvedli: Půjčka na Dobrý vítr. Někteří nás podpoří jídlem jiní vodou všem DĚKUJEME ……

č.ÚČTU.JE: FIO BANKA: 2500668516/2010
IBAN: CZ3320100000002500668516
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

ZA JIŽ PROJEVENOU POMOC A SPOLUPRÁCI NÁS VŠECH DĚKUJEME...


Více informací naleznete na www.narodnirada-skde.cz